Kodėl verta įsirengti šilumos siurblį?

1

Efektyvu

Aukštas šilumos siurblio naudingumo koeficientas, užtikrina gerokai mažesnes Jūsų namų energijos sąnaudas.

2

Ekonomiška

Šilumos siurblys su moduliuojančiu kompresoriumi, prisitaiko savo galingumu prie reikalingos šiluminės apkrovos. Maksimalus komfortas pasiekiamas su minimaliomis energijos sąnaudomis.

3

Universalu

Galima naudoti, kaip vienintelį centrinio šildymo ir karšto vandens šaltinį arba puikiai suderinti jį su jau esančia šildymo sistema. Vidinių modelių įvairovė patenkins individualius Jūsų poreikius.

Kodėl verta pasirinkti mūsų įmonę šilumos siurblio montavimui

Ilgametė montuotojų patirtis

Nuo 2012 montuojame šilumos siurblius oras-oras, oras-vanduo. Sukaupta patirtis leidžia įgyvendinti tiek fizinių, tiek verslo klientų poreikius.

5 metų garantija

Atsakingai atliekame montavimo darbus, tad suteikiame net 5 metų garantiją šilumos siurblio oras-oras, oras-vanduo montavimo paslaugai, užtikrinti klientų komfortą.

Papildomos nuolaidos

Taikome papildomas nuolaidas pensijinio amžiaus žmonėms ar neįgaliesiems, šilumos siurblio montavimo paslaugai ar šilumos siurbliui.

Šilumos siurblys oras-vanduo

Ši šildymo sistema, skirta grindiniam šildymui arba radiatoriams šildyti. Sistema paruošia karštą vandenį į karšto vandens talpyklą todėl puikiai tinka būstams, kurie turi du sanitarinius mazgus, užtikrinti karšto vandens poreikį namuose.

Nežinote, kokios galios oras-vanduo šilumos siurblys reikalingas?

Oras-vanduo šilumos siurblio galios skaičiuoklė

Error, invalid data format. please fix the data format and send again. thanks!

Reikalinga šilumos siurblio galia, kW:

Šilumos siurblys
oras-oras

Oras-oras šildymo ir vėsinimo sistema – efektyvus ir ekonomiškas pasirinkimas žmonėms, kurie gyvena daugiaubučiuose ar mažesnės kvadratūros būstuose. Pagrindinės šildymo sistemos savybės: paprastas ir pigus sumontavimas, mažas energijos suvartojimas, sistema veikia efektyviai ir prie -20°C, kadangi turi aukštą COP koeficientą.

Mūsų teikiamos šilumos siurblių paslaugos

Šilumos siurblių montavimas

Montuojame šilumos siurblius oras-vanduo, oras-oras visoje Lietuvoje. Montuodami technikai laikosi visų gamintojo montavimo schemų, turi visus reikalingus sertifikatus šilumos siurbliui sumontuoti.  Montavimo darbams suteikiame 5 metų garantiją montavimo darbams.

Kodėl verta įsirengti šilumos siurblį jau dabar?

Šilumos siurblys veikia elektros pagalba ir tai yra pigiausia šilumos sistema A, A+ klasės namams. Jeigu name yra įrengta saulės elektrinė,  šilumos siurblio sistema veikia Jūsų sukauptos saulės energijos pagalba. Norime pabrėžti, jog šiuo metu valstybė finansuoja senos šildymo sistemos keitimą į šilumos siurblį daugiau informacijos galite rasti paspaudę čia

Šilumos siurblių profilaktika

Atliekame šilumos siurblių Oras-oras, Oras-vanduo profilaktiką. Profilaktikos metu atliekame šiuos darbus: patikrą nuo freono pratekėjimo, sureguliuojame sistemos slėgį, sistemos jungčių ir ventilių patikrą bei išsiplėtimo indo patikrą.

Kodėl reikalinga atlikti šilumos siurblių profilaktiką?

Kokybiškas šilumos siurblio aptarnavimas užtikrins ilgesnį įrangos tarnavimo laiką. Optimalus šilumos siurblio tarnavimo laikas – 15 metų, neatliekant šilumos siurblio aptarnavimo, veikimo trukmė sutrumpėja, apie 4-6 metus. Pasirūpinkite šilumos siurbliu jau dabar.

Šilumos siurblių paleidimas derinimas

Atliekame Bosch, Daikin, Midea šilumos siurblių oras-vanduo, oras-oras gamintojų paleidimą derinimą visoje Lietuvoje.

Kodėl reikalinga atlikti šilumos siurblio paleidimą derinimą?

Šilumos siurblio paleidimas derinimas reikalingas, kad galiotų įrangos tiekėjo garantija ir šilumos siurblys veiktų efektyviai. Tik kokybiškas aptarnavimas užtikrins Jūsų šilumos siurblio ilgaamžišką veikimą.

Nusprendėte įsirengti
šilumos siurblį?

Susisiekime ir padėsime Jums išsirinkti tinkamiausią įrangą Jūsų būstui.

Dažniausiai užduodami klausimai apie
šilumos siurblius

Ką reiškia šilumos siurblio COP?

Šilumos siurblio COP parodo santykį tarp gaunamos šilumos ir sunaudojamos energijos, šilumai išgauti.

Šilumos siurblys oras-oras ar oro kondicionierius?

Oras-oras šilumos siurblio pagrindinis skirtumas lyginant su oro kondicionieriumi yra energijos efektyvumo klasės skirtumas šildymui. Pvz., jeigu oro kondicionierio šildymo klasė yra A+, oras-oras šilumos siurblio klasė šildymui yra A++ arba A+++. Pagrinde žmonės įsirengia šilumos siurblį daugiabučiuose, kuriuose yra reguliuojamas šildymas arba kotedžuose, kuriuose yra įrengta saulės elektrinė, taip sutaupant šildymo ar elektros išlaidas.

Ar galima įsirengti šilumos siurblį oras-oras daugiabutyje?

Galima įsirengti daugiabutyje, išorinis blokas šilumos siurblio statomas balkone arba jeigu butas yra paskutiniame aukšte, ant stogelio.

Kaip dažnai reikia atlikti šilumos siurblio aptarnavimą?

Šilumos siurblio profilaktiką gamintojai rekomenduoja atlikti kasmet, nes yprastai reikia keisti šilumos siurblio filtrus ir atlikti freono kiekio patikrą, kad šilumos siurblys veiktų efektyviai ir tarnautų ilgiau.

Uždaryti