Kodėl verta įsirengti ar atsinaujinti
dujinį katilą?

1

Aukštas taupymo lygis

Platus dujinių katilų degiklių moduliacijos diapazonas 1:8, 1:10 leis užtikrinti mažą dujų suvartojimą, efektyvumas išlaikomas ir tada, kai visa įrenginio galia nebūtina.

2

Mažas dujų suvartojimas

Atsinaujinant dujinį katilą iš seno tipo į naują, naujasis atsiperka per 2-3 metus. Seno tipo dujinių katilų moduliacija prasideda nuo 10 kw, kai naujo tipo dujinių katilų moduliacijos galia prasideda nuo 2.3 kW.

3

Nuotolinis valdymas

Dujinį katilą galite valdyti tiesiai iš telefone esančios programėlės. Tai padės užtikrinti karšto vandens poreikį sugrįžtant į namus bei padės taupyti dujų sąnaudas.

Kodėl verta pasirinkti mūsų įmonę dujinio katilo montavimui

25 metų patirtis

Nuo 1997 montuojame dujinius katilus. Sukaupta patirtis leidžia įgyvendinti tiek fizinių, tiek verslo klientų poreikius visoje Lietuvoje.

5 metų garantija

Atsakingai atliekame montavimo darbus, tad suteikiame net 5 metų garantiją dujinio katilo montavimo paslaugai, užtikrinti klientų komfortą.

Papildomos nuolaidos

Dujinio katilo sumontavimui, pensijinio amžiaus ar neįgaliesiems taikome 10% nuolaidą. Esame socialiai atsakinga įmonė ir stengiames atrasti kiekvienam klientui priimtiniausią sprendimą.

Dujiniai kondensaciniai katilai

Dujinį katilą klientai renkasi, kurių namuose yra galimybė įsivesti arba jau yra įvestos dujos. Taip pat yra galimybė katilą sumontuoti suskystintų dujų veikimui su suskystintų dujų stotele. Daugelis klientų dujinį katilą įsirenginėja jau ir butuose, efektyvus ir ekonomiškas sprendimas, tik norime pabrėžti, jog reikalingas papildomas dujų projektas, norint įsirengti dujinį katilą bute.

Dujiniai katilai su
integruotu boileriu

Dujinio kondensacinio katilo su integruotu boileriu sumontavimo kaštai yra mažesni, nes yra sunaudojama montavimo metu mažiau medžiagų ir nereikalauja papildomos vietos karšto vandens talpyklai. Pagal Jūsų katilinės vietą galime pasiūlyti tiek pastatomą, tiek pakabinamą katilą su integruotu boileriu.

Mūsų teikiamos dujinių katilų paslaugos

Dujinių katilų montavimas

Montuojame dujinius katilus  visoje Lietuvoje. Montuodami technikai laikosi visų gamintojo montavimo schemų ir reikalavimų, turi visus reikalingus sertifikatus dujinio katilo sumontavimui. Vertindami klientų pasitikėjimą bei technikų patirtį, montavimo darbams suteikiame 5 metų garantiją.

Kodėl pasirinkti mus dujinio katilo montavimui?

Esame serifikuotas Bosch dujinių katilų atstovas Lietuvoje. Montuojame, atliekame paleidimą derinimą bei atliekame dujinių katilų serviso paslaugas visoje Lietuvoje, mus galite rasti Bosch partnerių sąraše paspaudus čia: Bosch dujinių katilų aptarnavimas

dujiniu katilu pajungimas, dujiniu katilu servisas

Dujinių katilų profilaktika

Atliekame dujinių katilų profilaktiką visoje Lietuvoje. Profilaktikos metu atliekame šiuos darbus: dujinio katilo diagnostika, dujinio katilo šilumokaičio išvalymas, katilo dujų slėgio sureguliavimas efeketyviausiam katilo veikimui, išsiplėtimo indo patikra, šildymo automatikos suderinimas, suteikiame 6 mėn., garantiją dujinio katilo veikimui.

Kodėl reikalinga atlikti dujinio katilo profilaktiką?

Kokybiškas dujinio katilo aptarnavimas užtikrins ilgesnį įrangos tarnavimo laiką. Dujinio katilo tarnavimo laikas – 15-20 metų, neatliekant dujinio katilo aptarnavimo, veikimo trukmė sutrumpėja, apie 5-8 metus. Pasirūpinkite dujiniu katilu jau jau dabar.

Dujinių katilų paleidimas derinimas

Atliekame Bosch, Viessmann, Buderus dujinių katilų gamintojų paleidimą derinimą visoje Lietuvoje.

Kodėl reikalinga atlikti dujinio katilo paleidimą derinimą?

Dujinio katilo paleidimas derinimas reikalingas, kad galiotų įrangos tiekėjo garantija ir dujinis katilas veiktų efektyviai. Tik kokybiškas aptarnavimas užtikrins Jūsų dujinio katilo ilgaamžišką veikimą.

Reikalingas dujinio katilo servisas?

Nusprendėte įsirengti dujinį katilą ar reikalingas katilo aptarnavimas?

Susisiekite žemiau nurodytais kontaktais arba užpildykite užklausos formą ir susisieksime su Jumis per
artimiausias 2 darbo valandas.

Dažniausiai užduodami klausimai apie
dujinius katilus

Kaip išsirinkti dujinį katilą?

Dujinį katilą reikia rinktis pagal 2 aspektus: būsto šildomo ploto kvadratūrą ir ar namuose  yra grindinis šildymas, ar radiatoriai.

Kaip dažnai reikia atilikti dujinio katilo profilaktiką?

Dujinio katilo profilaktiką reikalinga atlikti kas 1-2 metus, priklausomai šilumokaičio tipo bei katilo gamintojo.

Kam reikalingas dujinio katilo paleidimas derinimas?

Dujinio katilo paleidimas derinimas reikalingas, kad galiotų katilo gamyklinė garantija. Paleidimo derinimo metu, katilas yra suderinamas ekonomiškam ir efektyviam veikimui priklausomai nuo Jūsų namuose esančios šildymo sistemos ir šildomo ploto.

Kodėl apsimoka įsirengti dujinį katilą?

Pigi investicija lyginant su kitomis šildymos sistemomis, jeigu namuose yra atvestos dujos. Net ir brangstant dujoms, ši sistema išlieka pigiausia šildymui.

Kiek kainuoja dujinio katilo profilaktika?

Dujinio katilo profilaktikos kaina – 130eur. Klientams su negalia ar pensijinio amžiaus klientams taikome papildomą nuolaidą, kaina – 100eur.

Kokie geriausi dujinių katilų gamintojai?

Bosch, Buderus, Viessmann. Šie katilų dujinių katilų gamintojai yra patikimiausi, turintys daugiausiai serviso specialistų Lietuvoje.

Uždaryti